sobota, 8 września 2018

Gdy krew na rękach najlepiej robić z innych oprawców. Złodzieje krzyczą łapać złodzieja.


9 kwietnia 1948 roku, trzy lata po wyzwoleniu obozu w Auschwitz.

Do małej miejscowości Deir Yassin, zamieszkałej przez około 700 Palestyńczyków, wdziera się oddział ponad 100 uzbrojonych Żydów. Zaczyna się - trwająca dwa dni - masakra na cywilach.

Pułkownik izraelskiej armii, który dotarł na miejsce rzezi tuż po jej zakończeniu, pisał w raporcie: ,,W kątach pokojów widzieliśmy martwe ciała. Prawie wszyscy zabici byli starcami, kobietami lub dziećmi." Oficjalny przedstawiciel Czerwonego Krzyża - Jacques de Reynier - poinformował, że zastał na ulicach ponad 200 ciał, wiele z odciętymi głowami, lub zupełnie rozczłonkowanych. Niektóre - z odciętymi genitaliami. W domach widział ciała ofiar zastrzelonych, rozerwanych granatami i zadźganych nożami. Zapamiętał zwłaszcza zwłoki kobiety w 8 miesiącu ciąży, zastrzelonej strzałem w...

...brzuch.

,,Kiedy już miałem wychodzić, usłyszałem coś jakby westchnienie. Zacząłem rozglądać się wokół, szukać między trupami, aż natrafiłem na małą, ciepłą stopę. Należała do 10-letniej dziewczynki, rozerwanej granatem ręcznym, ale wciąż jeszcze żywej."

Żydowski historyk Benny Morris dodał, że doszło do wielu gwałtów - żydzi gwałcili nawet małe dzieci, po czym mordowali je z wyjątkową brutalnością.

Mordów dokonały dwie żydowskie bojówki - Irgun i Lehi. Dowódcą Irgun był Menachem Begin, który nazwał masakrę dokonaną przez swoich podwładnych ,,wspaniałym aktem podboju" i wzorem do naśladowania. Napisał do swoich podkomendnych: ,,Powiedzcie swoim żołnierzom: przeszliście do historii Izraela swoim atakiem i podbojem. Podążajcie tą drogą aż do ostatecznego zwycięstwa. Tak jak w Deir Yassin, tak i wszędzie indziej - będziemy atakować i razić naszych wrogów. Boże! Boże! Ty nas wybrałeś do podboju."

Jednym z dowódców drugiej zbrodniczej organizacji był Yitzhak Shamir, znany ze skrajnie antypolskich wystąpień i teorii, że ,,każdy Polak wysysa antysemityzm z mlekiem matki".

Ktoś powie: ,,oj tam, oj tam. To tylko bojówki żydowskie, a nie oficjalna armia Izraela. Izrael i żydzi nie mogą brać odpowiedzialności za jakieś tam swoje bojówki".

No, jest tylko jeden mały, malutki detalik.

Zarówno Menachem Begin jak i Yitzhak Shamir dostąpili po tych wydarzeniach zaszczytu pełnienia funkcji... PREMIERA IZRAELA.

Shamir w dodatku w 2001 roku dostał nagrodę ,,Israeli Prize" -  najważniejszą izraelską nagrodę państwową za wyjątkowy wkład w życie narodu Izraela.

Menachem Begin w 1978 roku - na 30-lecie masakry, w której ucinano cywilom genitalia i gwałcono dzieci - otrzymał Nagrodę Nobla. Muszę dodawać, że Pokojową?

Po ulicy imienia Begina możesz pospacerować między innymi w Tel Awiwie. Ale po co miałbyś szukać tak daleko, skoro możesz przespacerować się na Uniwersytet Warszawski, gdzie od 2001 roku znajduje się poświęcona mu tablica pamiątkowa?

To tylko jeden z bardzo wielu dokładnie udokumentowanych przykładów ludobójstwa żydów na innych narodach.

A my dalej pozwalamy sobie zamykać gęby tematem Jedwabnego, gdzie jest 100 razy więcej znaków zapytania niż kropek czy wykrzykników.

Bo prezydent Polski Kwaśniewski (reprezentujący przy Okrągłym Stole stronę komunistyczną) przeprosił w imieniu polskiego narodu za ,,polską zbrodnię".

Opierając się na wersji wydarzeń przedstawionej przez syna żydowskiego komunisty, cytującego w swoich książkach żyda z NKWD.

Głupota, naiwność, bierność, tchórzostwo w debacie o historii własnego narodu.

TEGO powinniśmy się jako Polacy wstydzić, a nie tego, co w swojej pedagogice polskiego wstydu narzuca nam na chama zdesperowana ,,Gazeta Wyborcza", dowodzona przez Adama Michnika - syna żydowskich komunistów.
Raz prozą raz rymem walczymy z propagandowym reżimem.

13 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Nie pieprz!Jeszcze Niemcyjak toko nie istnieli jak Zydzi mordowali np.Jezusa obcymi lapami.

   Usuń
  2. Wręcz przeciwnie, to Niemcy nauczyli się nazizmu od żydów. Sama ta talmudyczna ideologia dzieląca na podludzi, nadludzi i jakieś stany pośrednie mające usługiwać "klasom wyższym" jest ideologią żydowską wpisaną w religię żydowską. Żydy już w Starym Testamencie miały takie bzdury powypisywane, takie zachowania jak te opisane powyżej, były u parchostwa obecne już w czasach starotestamentowych. Wynika to z faktu, że żydy to zwierzęta typu insekciego, wyhodowały się gdzieś pomiędzy krowami na pastwiskach Afryki a zachłyśnięciem się prymitywnym despotyzmem faraonów starożytnego Egiptu. I taqk powstało pluskwie plemię zwane nazinsektami ew. żydami.

   Usuń
 2. Spoko, szabesgoje i tak wszystko zrobią dla tych skur.... co będą chcieli

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda gadac żyd zawsze robil problemy i bedzie je robil

  OdpowiedzUsuń
 4. Niemcy określali się mianem nadludzi,żydzi narodem wybranym więc kim My jesteśmy według nich?...

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie byłoby podać też źródła. To zawsze lepiej wygląda i uwiarygadnia.

  OdpowiedzUsuń
 6. Do dziś mordują Palestyńczyków. Trwa zagłada, a to nic. bo żydom wolno wszystko.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zbrodniarze wasz czas jest policzony i tak dopadnie was osad i kara!

  OdpowiedzUsuń
 8. Naród wybrany? Przez kogo i po co? Przez wieki nie mogą znaleźć swojego miejsca na ziemi, wypędzani i znienawidzeni na całym świecie, z czego sami są dumni lub żalą się biedacy, w zależności od potrzeby. Pokrętna ta nacja.

  OdpowiedzUsuń

#PolishHolokaust